Mange flotte resultater av glopparar 11-19 år !

Postet av Gloppen Friidrettslag den 2. Des 2015


Robert Andre Moldestad; BBIL er ein flott representant for dei unge lovande friidrettsutøvarane. Med 11,65 sek på 100m er han kvalifisert til neste års jr.Nm i Brandbu. Her fotografert etter bronseløpet på 100m under UM som gav solid pers !

10 på topp Noreg 11-19 år 2015

Plass

Namn, lag

Øving

Resultat

Stad

Dato

1

Magnus Storsletten, Hyen G15

Slegge(4)

54,67

Hyen

10.09.

1

Thomas Mardal, STIL G18/19

Kule(6)

16,73

Lillehammer

212.06.

1

Thomas Mardal, STIL G18/19

Diskos(1,75)

56,57

Loggane

01.10.

1

Vincent Sondsre Førde, G18/19

3000 m H

9.31,31

Byrkjelo

14.08.

2

Ørjan Rygg, Hyen G14

Slegge(4)

49,82

Byrkjelo

26.06.

2

Kristine Rustøen, STIL, J13

400 m

1.09,58

Byrkjelo

26.06

2

Thomas Mardal, STIL, G18/19

Slegge(6)

64,82

Loggane

31.10.

2

Steffen Fjellestad, Fj/Ver G15

Slegge(5)

44,34

Lillestrøm

12.09.

2

Håvard Hetle, BBIL G12

Slegge(3)

22,52

Byrkjelo

26.06

3

Anne Lovise Indrebø, BBIL J11

Liten b.(150g)

34,73

Stord

16.08.

3

Arne Osnes Devik, Brodd G14

Diskos(1)

36,11

Byrkjelo

27.06

3

Robert Andrè Moldestad, BBIL G15

100 m

11,65

Lillestrøm

11.09.

3

Håkon Hjelle Roset, STIL G15

Slegge(4)

51,92

Loggane

31.10.

3

Hans Sande, Brodd G18/19

Diskos(1,75)

44,66

Loggane

04.07.

3

Hans Sande, Brodd G18/19

Slegge(6)

64,68

Byrkjel0

15.08

3

Lisa Selsvik, Fj/Ver J16

Slegge(3)

45,94

Lillestrøm

12.09.

4

Arne Osnes Devik, Brodd G14

Slegge(3)

45,71

Loggane

21.06.

4

Robert Andrè Moldestad, BBIL G15

60 m

7,61(+0,7)

Fana

30.05.

4

Håkon Fjellestad, Fj/Vereide G15

Slegge(4)

45,57

Loggane

04.10.

4

Håvard Hetle, BBIL G12

Kule(3)

9,81

Byrkjelo

27.06

4

Vidar Hatlem, GFIL G18/19

Lengde

6,39(+0,7)

Byrkjelo

28.06.

4

Hans Sande, Brodd G18/19

Kule(6)

13,18

Lillestrøm

12.09.

5

Jon Rolf Skamo Hope, Hyen G17

1500 m

4.06,35

Byrkelo

28.06.

5

Jon Rolf Skamo Hope, Hyen G17

3000 m

8.48,69

Hyen

22.07.

5

Johan Lothe, Brodd G16

Diskos(1,5)

30,21

Byrkjelo

27.06.

5

Lisa Selsvik, Fj/Ver J16

Diskos(1)

29,00

Byrkjelo

27.06

6

Anne Lovise Indrebø, BBIL J11

Kule(2)

8,38

Ulsteinvik

20.09.

6

Anne Lovise Indrebø, BBIL J11

Spyd(400)

21,65

Ørsta

23.08.

6

Jon Rolf Skamo Hope, Hyen G17

800 m

2,00,33

Byrkjelo

28.06

7

Ørjan Rygg, Hyen G14

Kule(4)

11,55

Byrkjelo

05.09.

7

Magnus Storsletten, Hyen G15

Kule(4)

11,89

Fana

30.05.

7

Håkon Hjelle Roset, STIL G15

Diskos(1)

38,89

Lillestrøm

11.09.

9

Thomas Mardal, STIL G18/19

100 m

10,97(-0,5)

Byrkjelo

28.06.

9

Håkon Fjellestad, Fj/Ver G15

Diskos(1)

37,40

Byrkjelo

01.10.

9

Ingeborg Raftevold, GFIL J17

Høgde

1,50

Byrkjelo

27.06.

10

Anne Lovise Indrebø, BBIL J11

Høgde

1,25

Byrkjelo

28.06.




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline